| 원래 장소: | 스웨덴 |
| 브랜드 이름: | ABB |
| 인증: | COO & COC |
| 모델 번호: | 3BSE018161R1 |
| 최소 주문 수량: | 1 |
|---|---|
| 가격: | $99 |
| 포장 세부 사항: | 14*19*12 cm |
| 배달 시간: | 5-8 |
| 지불 조건: | 티/티 |
| 공급 능력: | 10 |
| 강조하다: | ABB AC 800M CPU module,PM864AK01 CPU module with warranty,3BSE018161R1 ABB industrial module |
||
|---|---|---|---|
ABB PM864AK01 3BSE018161R1 is a central processor unit used in ABB AC 800M / System 800xA DCS platforms. This high-performance CPU module executes:
Suitable for high-speed interlocking and continuous PID loops in demanding industrial applications.
| Supply Voltage | 24 V DC (19.2-30 V) |
| Power Consumption | ~6.9 W |
| Memory | 32 MB (23.5 MB usable) |
| Flash Memory | 2 MB |
Supported protocols include:
| Operating Temperature | -20°C to +60°C |
| Protection Rating | IP20 |
| Mounting Options | Baseplate / DIN rail system |
These parameters define operational stability and reliability in continuous process applications.
담당자: Miss. Chen
전화 번호: +86 13121598179