| Τόπος καταγωγής: | Σουηδία |
| Μάρκα: | ABB |
| Πιστοποίηση: | COO & COC |
| Αριθμό μοντέλου: | 3BSE018161R1 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | $99 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 14*19*12 cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 |
| Επισημαίνω: | Μονάδα CPU ABB AC 800M,Μονάδα CPU PM864AK01 με εγγύηση,3BSE018161R1 Βιομηχανική μονάδα ABB |
||
|---|---|---|---|
Το ABB PM864AK01 3BSE018161R1 είναι μια μονάδα κεντρικού επεξεργαστή που χρησιμοποιείται στις πλατφόρμες DCS ABB AC 800M / System 800xA.
Κατάλληλο για διασύνδεση υψηλής ταχύτητας και συνεχείς βρόχους PID σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
| Πρόσθετη τάση | 24 V DC (19,2-30 V) |
| Κατανάλωση ενέργειας | ~ 6,9 W |
| Μνήμη | 32 MB (23,5 MB χρησιμοποιήσιμα) |
| Φλας μνήμη | 2 MB |
Τα υποστηριζόμενα πρωτόκολλα περιλαμβάνουν:
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP20 |
| Επιλογές τοποθέτησης | Σύστημα σιδηροδρόμων βάσης / DIN |
Οι παραμέτροι αυτοί καθορίζουν τη λειτουργική σταθερότητα και την αξιοπιστία σε εφαρμογές συνεχούς διαδικασίας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Chen
Τηλ.:: +86 13121598179
Διεύθυνση: Κτίριο Tongji, No. 99 Λεωφόρος Huli, Περιοχή Huli, Πόλη Xiamen, Επαρχία Fujian
Διεύθυνση Εργοστασίου:Κτίριο Tongji, No. 99 Λεωφόρος Huli, Περιοχή Huli, Πόλη Xiamen, Επαρχία Fujian